Mini-kosz I (U-12)

Trenerzy

Jacek Kolis
trener
Maciej Muskała
trener

Zawodnicy

Jan Ślusarczyk
Igor Ginalski
Tymon Graczyk
Tymoteusz Szymański
Andrzej Tereba
Szymon Piotrowicz
Adam Wilczek
Filip Siwek
Marcel Przybyła
Franciszek Jazdończyk
Filip Forfecki
Szymon Borowski
Michał Niedziołka
Jakub Bargieł
Stanisław Wajs
15.05.2021
Górnik Trans.eu Wałbrzych
vs
Exact Systems Śląsk I Wrocław
38:41
15.05.2021
MKS Basket Szczawno Zdrój
vs
Exact Systems Śląsk I Wrocław
117:22
07.11.2020
SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra
vs
Exact Systems Śląsk I Wrocław
47:53
07.11.2020
PGE Turów Zgorzelec
vs
Exact Systems Śląsk I Wrocław
29:62
21.11.2020
GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój
vs
Exact Systems Śląsk I Wrocław
27:68
21.11.2020
GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra
vs
Exact Systems Śląsk I Wrocław
35:64
19.12.2020
WKK II Wrocław
vs
Exact Systems Śląsk I Wrocław
14:71
19.12.2020
Exact Systems Śląsk I Wrocław
vs
Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie
78:9
06.02.2021
Exact Systems Śląsk I Wrocław
vs
WKK I Wrocław
45:47
07.03.2021
Exact Systems Śląsk I Wrocław
vs
Exact Systems Śląsk II Wrocław
60:21
07.03.2021
Exact Systems Śląsk I Wrocław
vs
BC Swiss Krono Żary
46:40
29.05.2021
MKS Basket Szczawno Zdrój
vs
Exact Systems Śląsk I Wrocław
64:38
30.05.2021
SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra
vs
Exact Systems Śląsk I Wrocław
58:59
Miejsce Drużyna Punkty Mecze Z-P
1 WKK I Wrocław 21 11 10-1
2 MKS Basket Szczawno Zdrój 21 11 10-1
3 Exact Systems Śląsk I Wrocław 20 11 9-2
4 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 19 11 8-3
5 WKK II Wrocław 18 11 7-4
6 PGE Turów Zgorzelec 16 11 5-6
7 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 16 11 5-6
8 GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 15 11 6-5
9 Exact Systems Śląsk II Wrocław 14 11 3-8
10 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 13 11 2-9
11 BC Swiss Krono Żary 12 11 1-10
12 Górnik Trans.eu Wałbrzych 11 11 0-11

Trenerzy

Jacek Kolis
604939563
yacekkol@gmail.com
Maciej Muskała
669239682
muskala.maciejpriv@gmail.com

Treningi

Poniedziałek
17:00 - 18:30
SP 118, ul. Bulwar Ikara 19
Wtorek
17:45 - 19:15
SP 3, ul. Bobrza 27
Czwartek
17:00-19:00
ZS 20, ul. Kłodnicka 36
Sobota
10:30-12:00
ZSL, ul Dawida 9-11