Juniorzy Starsi II

Trenerzy

Tomasz Jankowski
trener
Jarosław Krysiewicz
asystent
Jacek Krzykała
asystent
Piotr Portas
asystent

Zawodnicy

Kacper Ambroziak
Borys Baran
Kacper Jaworski
Karol Kankowski
Mateusz Kaźmierczak
Karol Krysiewicz
Filip Kucharski
Jędrzej Musiał
Bartosz Ptak
Franek Soiński
Damian Stanisławski
Mateusz Tomala
Bartosz Tomczyk
Mateusz Leniec
Jan Śmiglak
29.09.2021
Uks Gimbasket Wrocław
vs
Exact Systems Śląsk II Wrocław
60:79
06.10.2021
Exact Systems Śląsk II Wrocław
vs
Exact Systems Śląsk I Wrocław
33:82
13.10.2021
WKK WROCŁAW
vs
Exact Systems Śląsk II Wrocław
76:58
04.11.2021
Exact Systems Śląsk II Wrocław
vs
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
-:-
27.10.2021
MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO
vs
Exact Systems Śląsk II Wrocław
-:-
03.11.2021
MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ
vs
Exact Systems Śląsk II Wrocław
-:-
10.11.2021
Exact Systems Śląsk II Wrocław
vs
Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie
-:-
17.11.2021
Exact Systems Śląsk II Wrocław
vs
Uks Gimbasket Wrocław
-:-
24.11.2021
Exact Systems Śląsk I Wrocław
vs
Exact Systems Śląsk II Wrocław
-:-
01.12.2021
Exact Systems Śląsk II Wrocław
vs
WKK WROCŁAW
-:-
08.12.2021
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
vs
Exact Systems Śląsk II Wrocław
-:-
15.12.2021
Exact Systems Śląsk II Wrocław
vs
MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO
-:-
05.01.2022
Exact Systems Śląsk II Wrocław
vs
MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ
-:-
12.01.2022
Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie
vs
Exact Systems Śląsk II Wrocław
-:-
Miejsce Drużyna Punkty Mecze Z-P
1 Exact Systems Śląsk I Wrocław 6 3 3-0
2 WKK WROCŁAW 6 3 3-0
3 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ 6 4 2-2
4 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 5 3 2-1
5 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 5 3 2-1
6 Exact Systems Śląsk II Wrocław 4 3 1-2
7 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 4 4 0-4
8 Uks Gimbasket Wrocław 3 3 0-3

Trenerzy

Tomasz Jankowski
601084219
jankowski23@onet.eu
Jarosław Krysiewicz
502269080
krys.basket@wp.pl
Jacek Krzykała
602691959
krzkacze6@wp.pl
Piotr Portas
793023053
pportas15@gmail.com

Treningi

Poniedziałek
7:45 - 10:00
hala Kosynierka, ul Mieszczańska 4
Wtorek
7:45 - 10:00 | 17:45 - 19:15
hala Kosynierka, ul Mieszczańska 4 | SP 3, ul. Bobrza
Środa
14:00 - 17:00
hala Kosynierka, ul Mieszczańska 4
Czwartek
7:45 - 10:00 | 19:15 - 20:45
hala Kosynierka, ul Mieszczańska 4 | SP 3, ul. Bobrza
Piątek
7:45 - 10:00
hala Kosynierka, ul Mieszczańska 4