ENEA BYDGOSZCZ CUP 2018

14 września 2018   |   Minikosz
enea-bydgoszcz-cup-2018

W miniony weekend został rozegrany XIV OGÓLNOPOLSKI Turniej Koszykówki chłopców „ENEA BYDGOSZCZ CUP 2018” w kategorii U-12. Nasz klub reprezentowali chłopcy z rocznika 2007, rywalizacja trwała od piątku do niedzieli. W tym czasie rozegraliśmy 5 spotkań, gdzie ostatecznie zameldowaliśmy się na dobrym III miejscu! W turnieju zagraliśmy z następującymi drużynami: Enea Astoria Bydgoszcz, Enea Basket Piła, King BC Szczecin, UKS Bryza Kolbudy, MKK Pyra Poznań. Zebraliśmy dużo doświadczenia i przemyśleń do dalszej pracy! Dla większości chłopców była to pierwsza gra turniejowa 5 x 5. Zmotywowani do dalszej pracy ruszamy z treningami od przyszłego wtorku (18.09.2018r.). Do pierwszej piątki turnieju z naszej drużyny został wybrany Jędrek Nęcki. Gratulację dla całej drużyny! Hej Śląsk!

Trener Dawid Mikoś 

[Not a valid template]