Podsumowanie tygodnia drużyn Exact Systems 29.10-04.11

05 listopada 2018   |   II liga,  III liga,  Juniorzy,  Juniorzy Starsi,  Kadeci,  Młodzicy
podsumowanie-tygodnia-druzyn-exact-systems-29-10-04-11

II liga

Drugoligowcy, pokonując w Kosynierce Zastal Zieloną Górę, odnieśli czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Wypracowaną w pierwszej połowie przewagę udało się utrzymać do końca meczu. Do zwycięstwa nasz zespół poprowadził Szymon Tomczak, który zdobył aż 29 oczek!

Exact Systems Śląsk Wrocław – Zastal Zielona Góra 82:74 (26:20, 25:19, 13:17, 18:18)

Exact Systems Śląsk Wrocław: Tomczak 29, Gordon 17, Malesa 11, Bożenko 10, Majcherek 6, Kozłowski 5, Żmijak 4, Kuczyc 0, Kvashchuk 0, Marchewka

III liga

Trzecioligowcy wzmocnieni zawodnikami, występującymi w II lidze nie dali szans zespołowi z Ziębic. Kluczowa okazała się druga połowa, którą wygraliśmy różnicą 43pkt. Najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania został autor 29pkt – Igor Kozłowski.

Exact Systems Śląsk Wrocław – ZZKK Orzeł 122:68 (22:21, 24:24, 32:9, 34:14)

Exact Systems Śląsk Wrocław: Kozłowski 29, Tomczak 20, Bożenko 15, Majcherek 11, Kuczyc 10, Żmijak 9, Malesa 8, Gordon 5, Mindowicz 5, Kvashchuk 0

Juniorzy Starsi

Niestety w derbach Wrocławia minimalnie lepsi okazali się zawodnicy WKK, wygrywając 84:87. O przegranej zaważyła kiepska w naszym wykonaniu pierwsza kwarta, po której mieliśmy do nadrobienia 16pkt straty. Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobył Kacper Gordon – 27.

W drugim meczu Śląsk II podejmował Gimbasket Wrocław. Do przerwy mecz był wyrównany, żadna z drużyn nie zdołała wypracować sobie znaczącej przewagi. Druga połowa należała do nas trzecią oraz czwartą kwartę wygraliśmy odpowiednio 15:22 i 22:31, a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 72:87. Najlepszym strzelcem naszego zespołu został Mikołaj Styczeń (24pkt).

Exact Systems Śląsk I Wrocław – WKK Wrocław 84:87 (13:29, 24:17, 25:18, 22:23)

Exact Systems Śląsk I Wrocław: Gordon 27, Nawrocki 17, Malesa 16, Kozłowski 9, Kuczyc 7, Majcherek 6, Żmijak 2, Kvashchuk 0

UKS Gimbasket Wrocław – Exact Systems Śląsk II Wrocław 72:94 (25:26, 15:15, 15:22, 22:31)

Exact Systems Śląsk II Wrocław: Styczeń 24, Burakiewicz 19, Siembiga 11, Wilczek 10, Mindowicz 9, Rejowski 8, Malik 7, Wronkowski 6

Juniorzy

Exact Systems Śląsk Wrocław – Górnik Wałbrzych 98:66

Kadeci U16

Po wyrównanym meczu kadeci musieli uznać wyższość gospodarzy spotkania czyli zespołu Sudet Jelenia Góra. O naszej porażce zaważyłą czwarta kwarta w której zdobyliśmy tylko 10 punktów, natomiast nasi przeciwnicy aż 22. Duet Buras i Pawełka zdobył dla naszej drużyny łącznie 48pkt.

Exact Systems Śląsk Wrocław – KS Sudety Jelenia Góra 82:88 (29:19, 21:24, 22:23, 10:22)

Exact Systems Śląsk Wrocław: Buras 25, Pawełka 23, Krzak 11, Górecki 8, Strysz 7, Grochowski 4, Naron 2, Susidko 0, Kocięcki 0, Kończyło 0, Kotliński 0, Kowalski 0

Młodzicy

Drugi zespół młodzików musiał uznać wyższosć Turowa Zgorzelec, który pokonał ich we własnej hali 130:30. Najlepiej punktującym zawodnikiem naszego zespołu został Mikołaj Sobolewski (10pkt).

Turów Zgorzelec – Exact Systems Śląsk II Wrocław 130:30 (42:5, 30:7, 28:11, 30:7)

Exact Systems Śląsk Wrocław: Sobolewski 10, Nęcki 5, Murowicki 4, Szpak 4, Mądro 3, Bem 2, Siwek 2, Musiał 0