Podsumowanie tygodnia drużyn Exact Systems 31.12 – 06.01

08 stycznia 2019   |   II liga,  III liga,  Młodzicy
podsumowanie-tygodnia-druzyn-exact-systems-31-12-06-01

II liga

Nasi drugoligowcy rozpoczynają nowy rok od zwycięstwa nad drużyną z Kątów Wrocławskich. Pierwsza kwarta meczu padła łuper gości, jednak ich prowadzenie nie trwało długo, bowiem nasi zawodnicy schodzili w przerwie do szatni z 3 punktową przewagą, którą utrzymali już do końca spotkania. Wynik końcowy to 80:76, a najlepszym strzelcem naszego zespołu został Jan Malesa, który zdobył 29 punków.

Exact Systems Śląsk Wrocław Polkąty Maxiumus Kąty Wrocławskie 80:74 (13:19, 28:19, 18:17, 21:19)

Exact Systems Śląsk Wrocław: Malesa 29, Siembiga 13, Gordon 12, Zagórski 10, Kozłowski 8, Żmijak 6, Majcherek 2, Sasik 0, Marchewka 0, Szulc

III liga

Nasza trzecioligowa drużyna nie dała żadnych szans gościom z Legnicy. Od samego początku spotkania dyktowaliśmy warunki i wiadome było, że mecz zakończy się po naszej myśli. Najwięcej punktów w naszej drużynie uzbierał Kacper Burakiewicz – 21.

Exact Systems Śląsk Wrocław – Ekonom Legnica 73:46 (17:6, 23,17, 12:15, 21:8)

Exact Systems Śląsk Wrocław: Burakiewicz 21, Styczeń 16, Mindowicz 9, Szumilewicz 9, Rykowski 6, Kuczyc 4, Szulc 4, Azimka 2, Kvashchuk 2, Rejowski 0, Wronkowski 0

Młodzicy

Niestety nasi młodzicy II musieli uznać wyższość starszego rywala ze Szczawna Zdrój i ostatecznie przegrali 21:136. Wyróżniającą się postacią w naszym zespole był Mikołaj Sobolewski, który zdobył aż 12 z 21 punktów naszej drużyny.

Exact Systems Śląsk II Wrocław – MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój 21:136 (6:34, 0:43, 6:27, 9:32)

Exact Systems Śląsk II Wrocław: Sobolewski 12, Gielsa 2, Murowicki 2, Nabzdyk 2, Siwek 2, Nowowiejski 0, Jazowski 0, Kosmacz 0, Mądro 0, Nęcki 0, Pestka 0

Zdjęcia(fot. Bogdan Elmanowski)

05.01.2019 – II liga: Exact Systems Śląsk Wrocław – Polkąty Maxiumus Kąty Wrocławskie

05.01.2019 – III liga: Exact Systems Śląsk Wrocław – Ekonom Legnica

06.01.2019 – Młodzicy: Exact Systems Śląsk Wrocław – MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój