Podsumowanie tygodnia drużyn Exact Systems 11-17.02

19 lutego 2019   |   II liga,  III liga,  Juniorzy,  Kadeci,  Młodzicy
podsumowanie-tygodnia-druzyn-exact-systems-11-17-02

II liga

W minionym tygodniu nasz drugoligowy zespół rozegrał aż dwa wyjazdowe mecze. W pierwszym podejmowaliśmy Zastal Zieloną Górę. Nasz zespół lekko przeważał przez całe spotkanie, co odzwierciedla wynik końcowy – 66:76. Najwięcej punktów w naszym zespole zdobyli: Maksymilian Zagórski (19) oraz Jan Malesa (17).

W drugim spotkaniu również udało nam się zwyciężyć, choć już nie tak łatwo. KS Kosz Pleszew od początku od pierwszego gwizdka postawił twarde warunki i przez większość czasu kontrolował przebieg wydarzeń na boisku. Dopiero wygrana 16:22 czwarta kwarta pozwoliła nam wygrać mecz. Ostateczny wynik 81:80. Ponownie najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobył Jan Malesa – 23.

Zastal Zielona Góra – Exact Systems Śląsk Wrocław 66:76 (17:23, 10:11, 23:20, 16:22)

Exact Systems Śląsk Wrocław: Zagórski 19, Malesa 17, Bożenko 14, Kozłowski 8, Tomczak 7, Majcherek 6, Żmijak 3, Mitman 2, Azimka 0, Marchewka 0

KS Kosz Pleszew – Exact Systems Śląsk Wrocław 80:81 (28:26, 19:15, 16:16, 17:24)

Exact Sytems Śląsk Wrocław: Malesa 23, Tomczak 12, Marchewka 11, Majcherek 11, Bożenko 9, Szulc 5, Kozłowski 5, Zagórski 5, Żmijak 0, Mitman

III liga

Trzecioligowcy przegrali w wyjazdowym meczu w Oleśnicy. Po udanym początku spotkania (15:20 w pierwszej kwarcie), przeciwnicy odrobili straty z nawiązką i wygrali 72:65. Najlepsym strzelcem w naszym zespole został Jakub Kuczyc, autor 17 oczek.

KK Oleśnica – Exact Systems Śląsk Wrocław 72:65 (15:20, 23:15, 21:17, 13:13)

Exact Systems Śląsk Wrocław: Kuczyc 17, Lewandowski 14, Styczeń 14, Azimka 9, Mindowicz 4, Rykowski 3, Szumilewicz 3, Burakiewicz 1, Kvashchuk 0, Malik 0

Juniorzy

Juniorzy bardzo pewnie wygrali mecz w Wałbrzychu, głównie za sprawą wygranej 9:30 trzeciej kwarty. Do zwycięstwa zespół poprowadził duet Lewanowski i Kuczyc, którzy zdobyli odpowiednio 28 i 26 punktów

Górnik Trans.eu Wałbrzych – Exact Systems Śląsk Wrocław 60:90 (19:24, 14:16, 9:30, 18:20)

Exact Systems Śląsk Wrocław: Lewandowski 28, Kuczyc 26, Mitman 11, Azimka 8, Burakiewicz 6, Szumilewicz 6, Rykowski 4, Wronkowski 1, Mindowicz 0, Styczeń 0

Kadeci U16

Po zaciętym meczu kadeci przegrywają na wyjeździe z Jelenią Górą 83:79. O wyniku zaważyła 9 punktami druga kwarta. Nie do zatrzymania byli Wojciech Siembiga oraz Maksymilian Wilczek, którzy łącznie zdobyli aż 56 punktów.

KS Sudety Jelenia Góra – Exact Systems Śląsk Wrocław 83:79 (17:17, 28:19, 20:22, 18:21)

Exact Systems Śląsk Wrocław: Wilczek 30, Siembiga 26, Buras 8, Pawełka 5, Górecki 4, Krzak 4, Strysz 2, Grochowski 0, Kocięcki 0, Kończyło 0, Susidko 0

Kadeci U15

Podopieczni trenera Grzegorza Krzaka ulegli w Kosynierce Zastalowi Zielona Góra 39:79. Goście przeważali od pierwszej minuty spotkania. Najwięcej punków dla naszego zespołu zdobył Kacper Jaworski – 18.

Exact Systems Śląsk Wrocław – Zastal Zielona Góra 39:79 (7:18, 10:12, 16:22, 6:27)

Exact Systems Śląsk Wrocław: Jaworski 18, Dykier 6, Świąder 4, Garstka 3, Baran 2, Łomnicki 2, Mądro 2, Pakulski 2, Klemczyński 0, Krawczyk 0, Reszka 0, Waluk 0

Młodzicy

Drugi zespół młodzików przegrał ze starszym zespołem Chromika Żary 13:174. Najlepszym punktującym naszego, z 5 punktmai na koncie, został Paweł Mądro.

Exact Systems Śląsk II Wrocław – Chromik Żary 13:174 (6:49, 0:41, 5:39, 2:45)

Exact Systems Śląsk Wrocław: Mądro 5, Poliwoda 2, Sobolewski 2, Szpak 2, Gielsa 1, Pestka 1, Jazowski 0, Lipidalski 0, Nowowiejski 0, Nurczyński 0, Siwek 0