
Dołączamy do akcji #graMYdlaKoszarowej! Za inicjatywą zespołu KFC Gwardia Wrocław oraz firmy Rawplug wrocławskie i dolnośląskie kluby sportowe łączą siły by wspólnie zebrać pieniądze, które zostaną przekazane Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. J.Gromkowskiego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu.
Oprócz nas w akcji biorą już udział:
- WKS Śląsk Wrocław Basketball
- WKS Śląsk FORZA Wrocław
- WKS Śląsk Wrocław SA
- Ślęza Wrocław
- Panthers Wrocław
- Volley Wrocław
- Fighter Wrocław
- Carlson Gracie Wrocław – HQ
- WTS Sparta Wrocław
- Klub Sportowy Błękitni Jerzamowo
- Klub hokejowy Wataha 71
- GKS Gaudia Trzebnica – Zdrój
- Rugby Wrocław
- Barons Wrocław
- Sendit Impuls Wrocław
- KPR Kobierzyce
- Międzyszkolny Klub Sportowy Juvenia Wrocław
- WKK Wrocław
- Glow Cheerleaders
- DALK – Dolnośląska Amatorska Liga Koszykówki
- Grupy Młodzieżowe „GKS Mirków”
- AKS Bzowa Wrocław
- Miedź Legnica
- Kosynierzy Wrocław
- Wroclaw Marathon Team
- AK ORŁY Łukasza Grudniewskiego
Zbieramy na środki podstawowej ochrony dla wszystkich dzielnych bohaterów, którzy walczą o zdrowie nasze, wasze i waszych najbliższych. Gorąco namawiamy wszystkich sympatyków, trenerów, zawodników i działaczy do wsparcia finansowego Szpitala Zakaźnego przy ul.Koszarowej. My również od kilku dni mocno wspieramy akcję zapoczątkowaną przez Gwardię Wrocław.
My zbieramy pieniądze i przekazujemy je szpitalowi, a szpital decyduje, na co środki mają zostać przeznaczone. Potrzebnych artykułów jest wiele, a więcej szczegółów oraz link do zrzutki znajdziecie tutaj:
https://zrzutka.pl/gramydlakoszarowej
Akcję popiera między innymi Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk
Jest to spontaniczna akcja środowiska sportowego, którego ważną częścią my również jesteśmy. Bądźmy silni, bądźmy razem
#gramydlakoszarowej