Podsumowanie tygodnia 23-29.11

30 listopada 2020   |   Podsumowanie tygodnia
podsumowanie-tygodnia-23-29-11

II liga

Nasz drugoligowy zespół przegrywa w Kosynierce z Rycerzami Rydzyna 52:73. O wyniku zadecydowała, przegrana przez nas 27:8, pierwsza kwarta spotkania. Najwięcej punktów dla naszej drużyny zdobył Mikołaj Wojciechowski – 15. Obecnie zajmujemy 10 miejsce w tabeli.

Juniorzy Starsi

Juniorzy Starsi bardzo pewnie pokonują Gwardię Wrocław. Nasza drużyna wyraźnie przeważała od pierwszej do ostatniej minuty spotkania. Cieszy fakt, że wszyscy nasi zawodnicy zaliczyli dwucyfrową zdobycz punktową, najwięcej „oczek” na swoim koncie uzbierał Anton Azimka – 18. Z bilansem 4-1 zajmujemy 3 miejsce w tabeli.

Liga Juniorów Starszych (Kolejka IX)
MIEJSKI KLUB SPORTOWY „NYSA” KŁODZKO
52:112
(18:28, 8:28, 16:24, 10:32)
Statystyki

Kadeci

Nasz pierwszy zespół kadetów, w meczu XI kolejki, zdeklasował Gwardię Wrocław wygrywając 156:38. Aż czterech naszych zawodników przekroczyło próg 20 punktów. Najlepszym strzelcem naszego zespołu został Franek Soiński (28 pkt). Było to 9 zwycięstwo z rzędu, co daje nam pozycję lidera grupy A.

Liga Kadetów (Kolejka XI)
MKS Gwardia Wrocław
32:156
(7:43, 13:32, 4:42, 8:39)
Statystyki

Młodzicy

Młodzicy I wywożą komplet punktów z Wałbrzycha. Nasz zespół nie dał najmniejszych szans rywalom i zwyciężył 108:40. Najwięcej punktów w meczu zdobył Bartosz Niedzielski – 24. Z bilansem 5-3 zajmujemy 3 miejsce w tabeli.