Spotkanie z Panem Tymoteuszem Myrdą – Członkiem Zarządu Województwa Dolnośląskiego

22 czerwca 2021   |   Klub
spotkanie-czlonekiem-zarzadu-wojewodztwa-dolnoslaskiego-panem-tymoteuszem-myrda

W dniu wczorajszym (21.06.2021) nasza drużyna koszykarzy, która wywalczyła w tym sezonie złoty medal Mistrzostw Polski w kategorii U-17, spotkała się z Członkiem Zarządu Województwa Dolnośląskiego – panem Tymoteuszem Myrdą. Oprócz zawodników nasz klub reprezentowali dyrektor Wojskowego Klubu Sportowego „Śląsk” pan Janusz Pilchkierownik sekcji koszykarskiej Wojskowego Klubu Sportowego „Śląsk” pan Marek Liebenthal oraz trenerzy zwycięskiej drużyny panowie Tomasz Jankowski i Jacek Krzykała.

Podczas spotkania pan Tymoteusz Myrda pogratulował nam odniesienia kolejnego sukcesu w koszykówce młodzieżowej oraz docenił naszą ciężką pracę jaką wkładamy szerzenie pasji do sportu wśród dzieci i młodzieży za co serdecznie dziękujemy! W zamian podarowaliśmy piłkę z autografami zawodników i trenerów oraz pamiątkową koszulkę z nazwiskiem.

Galeria