Spotkanie z panem Marszałkiem Tymoteuszem Myrdą

08 marca 2022   |   Klub
spotkanie-z-panem-marszalkiem-tymoteuszem-myrda

W dniu wczorajszym (08.03.2022) nasza drużyna koszykarzy, która wywalczyła Młodzieżowy Puchar Polski, spotkała się z panem Marszałkiem Tymoteuszem Myrdą. Oprócz zawodników nasz klub reprezentowali dyrektor Wojskowego Klubu Sportowego „Śląsk” pan Janusz Pilchkierownik sekcji koszykarskiej Wojskowego Klubu Sportowego „Śląsk” pan Marek Liebenthal oraz trenerzy Tomasz Jankowski i Jacek Krzykała.

Podczas spotkania pan Tymoteusz Myrda pogratulował nam odniesienia kolejnego sukcesu w koszykówce młodzieżowej oraz docenił naszą ciężką pracę jaką wkładamy szerzenie pasji do sportu wśród dzieci i młodzieży za co serdecznie dziękujemy! W zamian podarowaliśmy piłkę z autografami zawodników i trenerów oraz złoty medal.