Podsumowanie tygodnia 03-09.10

12 października 2022   |   Podsumowanie tygodnia
podsumowanie-tygodnia-03-09-10

II liga

Wyraźnie przegrywamy na wyjeździe z zespołem z Siechnic. Gospodarze ustawili mecz już pierwszej połowie i pomimo naszego zrywu w trzeciej kwarcie udało im się dowieźć wynik do samego końca spotkania. Liderami naszego zespołu byli: Karol Kankowski, Wojciech Siembiga oraz Bartosz Jadaś. Panowie zdobyli odpowiednio: 13, 12 i 12 punktów.

III liga

Trzecioligowcy wywożą bardzo wysokie zwycięstwo z Wschowy. Ani na chwile nie oddaliśmy inicjatywy naszym rywalom. Najlepszym strzelcem meczu był Jędrzej Janowicz (27 punktów).

3 Liga Mężczyzn (Kolejka III)
WSTK Wschowa
47:110
(16:22, 10:19, 11:33, 10:36)
Statystyki

Juniorzy

Nasi juniorzy, bez niespodzianki, pokonują na wyjeździe młodszy zespół WKK. Punktowali wszyscy nasi zawodnicy, a aż siedmiu przekroczyło barierę 10 punktów.

Kadeci U15

Kadeci rozgrywali w tym tygodniu dwa mecze, dzień po dniu. W pierwszym ulegliśmy w Kosynierce gościom z Zielonej Góry 58:77. Dzień później zapomnieliśmy o porażce i pojechaliśmy do Gorzowa Wlkp. z czystymi głowami i odnieśliśmy wysokie zwycięstwo (+62 punkty). W spotkaniu z Zastalem najlepszym strzelcem był Szymon Kuźbik (23 punkty), a w meczu z Gorzowem Wielkopolskim Filip Brzeszczyński (16 punktów).

Młodzicy

W derbowym pojedynku ulegamy na wyjeździe WKK Wrocław 78:55. Gospodarze ustawili mecz w pierwszej połowie, a następnie kontrolowali przebieg spotkania. Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobył Adam Wilczek – 13.