Podsumowanie tygodnia 10-16.10

19 października 2022   |   Podsumowanie tygodnia
podsumowanie-tygodnia-10-16-10

II liga

Niestety w meczu 4 kolejki ulegamy w Kosynierce Pogoni Prudnik 66:88. Goście ustawili wynik już w pierwszej kwarcie, wygranej aż 15:35, potem konsekwentnie kontrolowali wynik. Najlepszym strzelcem naszej drużyny został Przemysław Kociszewski – 22 punkty

III liga

Pierwszą porażkę w tym sezonie odnieśli nasi trzecioligowcy, ulegając drużynie z Kłodzka 75:89. Goście minimalnie wygrali każdą z kwart. Najlepiej punktującym zawodnikiem naszego zespołu był Piotr Górecki – 25 punktów

3 Liga Mężczyzn (Kolejka IV)
75:89
(20:23, 21:24, 16:20, 18:22)
Chrobry XXI Kłodzko
Statystyki

Juniorzy Starsi

Juniorzy starsi dali lekcje gry w koszykówkę młodszemu zespołowi z Zielonej Góry. Mecz zakończył się różnicą aż 66 punktów. Najlepszym strzelcem spotkania został Kacper Ambroziak, który ustrzelił 23 punkty.

Juniorzy

Podobnie jak starsi koledzy, juniorzy również bez większych problemów rozprawili się z młodszym Zastalem. Tym razem różnica między zespołami wyniosła 47 punktów. Najlepszym strzelcem został Mateusz Zgrajek – 21.

Liga Juniorów (Kolejka V)
Nawrot Śląsk Wrocław
96:49
(24:9, 19:15, 28:13, 25:12)
Statystyki

Kadeci U15

Kadeci pokonali młodszy zespół WKK 67:100. Wynik meczu ustawiły wysoko wygrane przez nas kwarty 2 i 4. Do zwycięstwa prowadził nas duet Piotr Góralski i Szymon Kuźbik. Obaj panowie zdobyli po 23 punkty.

Liga Kadetów (Kolejka V)
WKK II WROCŁAW
67:100
(14:12, 15:36, 25:18, 13:34)
Statystyki

Młodzicy

Młodzicy zwyciężyli z Gwardią Wrocław różnicą aż 142 punktów!!! Perfekcyjnie rozegrana w naszym wykonaniu była 4 kwarta spotkania, którą wygraliśmy 48:0. Najlepiej punktującym zawodnikiem został Artsiom Shylko – 30.