Podsumowanie tygodnia 17-23.10

25 października 2022   |   Podsumowanie tygodnia
podsumowanie-tygodnia-17-23-10

II liga

W derbowym pojedynku drugiej ligi pewnie wygrywamy z WKK Po wyrównanej pierwszej połowie (38:39) nasi podopieczni przystąpili do ataku i zbudowali 23 punktowe prowadzenie, którym zakończyli spotkanie. 17 punktów oraz 11 zbiórek zanotował na swoim koncie Karol Kankowski.

III liga

Nasza trzecioligowa młodzież nieznacznie uległa na wyjeździe bardziej, doświadczonemu, zespołowi z Legnicy. Na wyniku spotkania zaważyły wysoko przegrane trzecia i czwarta kwarta meczu. Najlepszym strzelcem naszej drużyny był Bartosz Ptak (19 punktów)

3 Liga Mężczyzn (Kolejka V)
KS Basket Legnica
83:79
(14:23, 27:18, 25:18, 17:20)
Statystyki

Juniorzy starsi

Ten tydzień zdecydowanie nam służy w kontekście spotkań przeciwko WKK. Tym razem, po zaciętym meczu, wygraliśmy na wyjeździe 74:79. Było bardzo ważne spotkanie, które będzie miało znaczący wpływ na końcowe rozstawienie w ligowej tabeli. Aż 26 punktów zdobył Karol Kankowski.

Juniorzy

Nawrot Śląsk Wrocław bez większych problemów rozprawił się w Zielonej Górze z zespolem Green Star. Gospodarze nie mieli kontrargumentów na naszą dobrą grę co przełożyło się na korzystny dla nas wynik (59:80). Liderem punktowym naszego zespołu był Michał Kołodziejski – 23 punkty.

Kadeci U15

Kolejne wysokie zwycięstwo kadetów! Tym razem pokonaliśmy w Kosynierce Sudety Jelenią Górę aż 101:48. Liderem punktowym naszego zespołu był Szymon Kuźbik (25)

Aż trzy spotkania w lidze młodzików.

Śląsk I pokonał w Kosynierce Górnik Wałbrzych 97:44. Następnie dwa mecze rozegrał Śląsk II. Najpierw nasza młodsza drużyna przegrała w Szczawnie Zdrój 70:62, aby kilka dni później pokonać, również na wyjeździe, drużynę Gwardii Wrocław 60:79.