Turniej prekwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024

07 sierpnia 2023   |   Klub
turniej-prekwalifikacyjny-do-igrzysk-olimpijskich-paryz-2024

W dniach 13-20 sierpnia 2023 roku w Gliwicach odbędzie się turniej prekwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024.

Serdecznie zachęcamy do wspierania naszej reprezentacji. To wielka szansa dla naszej drużyny, pełnej talentu i determinacji, aby wywalczyć miejsce na olimpijskiej arenie. Zbierzmy się razem, z sercami pełnymi dumy i pasji, by wspólnie dopingować naszych zawodników do zwycięstwa! Nasz doping może być siłą napędową, która przyniesie im sukces i olimpijskie medale. Bądźmy tam, by pokazać, że jesteśmy z nimi na dobre i złe, wspierając ich na każdym kroku, podczas tej sportowej przygody! Razem zdobędziemy te olimpijskie marzenia, czekające na nas w Paryżu 2024!