Młodzi zawodnicy Śląska Wrocław powołani do Młodzieżowej Reprezentacji Polski U14!

12 października 2023   |   Kadeci
mlodzi-zawodnicy-slaska-wroclaw-powolani-do-mlodziezowej-reprezentacji-polski-u14

Z ogromną radością informujemy, że dwaj nasi młodzi, utalentowani koszykarze, Tymon Stelmaszczyk i Hubert Świrydowicz, zostali powołani na konsultacje szkoleniową Młodzieżowej Reprezentacji Polski Mężczyzn U14! Wydział Szkolenia Departamentu Sportu Polskiego Związku Koszykówki docenił ich ciężką pracę, pasję i zaangażowanie, co zaowocowało tą zaszczytną nominacją.

To dla nas ogromny powód do dumy, że zawodnicy z naszego klubu mają szansę reprezentować barwy narodowe na arenie międzynarodowej. To potwierdza, że Śląsk Wrocław to miejsce, gdzie młodzi sportowcy rozwijają swoje umiejętności, pracują nad swoją grą i rosną do rangi koszykarskich mistrzów.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować Tymonowi i Hubertowi tej wyjątkowej nominacji. To fantastyczne osiągnięcie i dowód na waszą ciężką pracę, talent i determinację. Jesteśmy z was dumni i trzymamy mocno kciuki za wasze dalsze sukcesy!

Gratulujemy również trenerom i całemu sztabowi szkoleniowemu, którzy na co dzień pracują z naszymi zawodnikami. To również wasz sukces!

Powodzenia chłopaki!