Powołania do Reprezentacji Polski U18 oraz U20

15 października 2023   |   Klub
powolania-do-reprezentacji-polski-u18-oraz-u20

Z ogromną dumą informujemy, że czterech naszych utalentowanych koszykarzy otrzymało powołania na konsultacje szkoleniowe Młodzieżowych Reprezentacji Polski Mężczyzn. Szymon Nowicki oraz Kuba Piśla dołączą do reprezentacji U20, natomiast Filip Kowalczyk i Kacper Ambroziak zaprezentują swoje umiejętności w kadrze U18.

To znaczący krok w karierze każdego młodego sportowca, świadectwo ciężkiej pracy, determinacji i niewątpliwego talentu. Wszyscy czterej zawodnicy są kluczowymi graczami w naszym klubie, a ich wkład w ostatnie sukcesy jest nieoceniony. Teraz będą mieli szansę na zdobycie nowych doświadczeń i rozwinięcie swoich umiejętności na arenie międzynarodowej.

Chcielibyśmy złożyć serdeczne gratulacje Szymonowi, Kubie, Filipowi i Kacprowi. Jesteśmy niezmiernie dumni, że reprezentują nasz klub i mamy nadzieję, że to tylko początek ich wielkich sportowych osiągnięć.

Powodzenia!