Dzień trzeci Mistrzostw Polski Kadetów – transmisja

24 maja 2024   |   Kadeci U15
dzien-trzeci-mistrzostw-polski-kadetow-transmisja

W dniu wczorajszym nasi młodzi koszykarze odnieśli swoje drugie zwycięstwo, pokonując Zastal Zieloną Górę 82:80. To był niezwykle emocjonujący mecz, w którym Exact Systems Śląsk Wrocław pokazał prawdziwą determinację i wolę walki. Najlepszym zawodnikiem spotkania został Tymon Stelmaszczyk, który zdobył 15 punktów, dołożył 4 asysty oraz 4 zbiórki, pokazując swoją wszechstronność i znaczenie dla drużyny.

Dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna zapewniła sobie awans do najlepszej czwórki turnieju, co już jest ogromnym sukcesem.

Mistrzostwa Polski Mężczyzn U15 (Grupa A)
Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
80:82
(23:26, 16:14, 15:30, 26:12)
Exact Systems Śląsk Wrocław
Statystyki

Przed nami jednak kolejne wyzwanie. Dziś o godzinie 10:00 zmierzymy się z drużyną KK Majbasket Szczecin. Stawką tego spotkania będzie pierwsze miejsce w grupie, które zapewni teoretycznie korzystniejsze rozstawienie w półfinale.

Trzymajmy kciuki za naszych zawodników i liczymy na ich kolejny wspaniały występ! Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania naszej drużyny, zarówno na miejscu, jak i w mediach społecznościowych. Razem możemy więcej!