Kadeci kończą sezon na 4 miejscu.

26 maja 2024   |   Kadeci U15
kadeci-koncza-sezon-na-4-miejscu

W meczu o brązowy medal musieliśmy niestety uznać wyższość drużyny KK Majbasket Szczecin, przegrywając 77:79 (19:23, 15:14, 22:17, 21:25). Mimo wyrównanej walki i ogromnego zaangażowania, nie udało się zdobyć upragnionego medalu. Najlepszym zawodnikiem w naszym zespole w tym spotkaniu był Tymon Stelmaszczyk, który zdobył 15 punktów.

Pomimo braku medalu, mamy wiele powodów do dumy. Hubert Świrydowicz został wyróżniony nagrodą MVP zespołu za cały turniej, a Karol Mazur został wybrany do najlepszej piątki turnieju. To ogromne wyróżnienia, które pokazują, jak wielki potencjał drzemie w naszych zawodnikach.

Kończymy sezon na 4 miejscu w Polsce, co jest wspaniałym osiągnięciem. Jesteśmy dumni z naszych zawodników i ich postawy na boisku. Gratulujemy wszystkim zaangażowanym i dziękujemy kibicom za nieustanne wsparcie.

Do zobaczenia w przyszłym sezonie!