Podsumowanie tygodnia 5-11.10

13 października 2020   |   Podsumowanie tygodnia
podsumowanie-tygodnia-5-11-10

Juniorzy

Nawrot Śląsk Wrocław odnosi drugie pewne zwycięstwo w tym sezonie. Nasi juniorzy pewnie pokonali na wyjeździe drugi zespół WKK. Spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty przebiegało pod nasze dyktando. Wyróżniającymi się postaciami byli Jakub Bereszyński (24 pkt) oraz Bartosz Tomczyk (23 pkt). Obecnie zajmujemy pierwsze miejsce w tabeli.

Kadeci U15

Nasz drugi zespół kadetów musiał uznać wyższość lokalnego rywala – WKK II Wrocław. Mecz zakończył się wynikiem 76:59, o porażce w dużej mierze zadecydowała, słaba w naszym wykonaniu, pierwsza połowa spotkania, którą przegraliśmy różnicą 17 punktów. Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobył Kacper Murowicki – 13. Obecnie Śląsk II zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

Liga Kadetów (Kolejka IV)
76:59
(17:14, 25:11, 18:17, 16:17)
Exact Systems Śląsk II Wrocław
Statystyki

Młodzicy

Nasz zespół młodzików nie dał szans gościom z Wałbrzycha. Już po pierwszej kwarcie wiadome było, że punkty zostaną w Kosynierce. W zdobyczach punktowych naszej drużyny przewodzili Antoni Gabryjelski (22 pkt) oraz Jakub Łazik (20 pkt). Z bilansem 2-1 nasza drużyna zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli.